Menu Zamknij

O RADOŚCI SŁÓW KILKA

„O radości słów kilka…” to cykl wywiadów z osobami różnych dziedzin pracy, grup społecznych, przestrzeni publicznej, prostych obowiązków czy wielkich pasji!. Opowiadają one nam o swoich pasjach, codzienności, pięknych i prostych formach czerpania radości. Każda i każdy z nich dzieli się własnymi spostrzeżeniami i sposobami odnajdywania iskry dobra pośród innych ludzi, jak również w życiu.

Jeśli i Ty chciałbyś się z nami podzielić swoja radością, opowiedzieć o tym w jaki sposób ją odnajdujesz w swoim codziennym życiu oraz jak obdarowujesz nią innych, znajdź nas na naszym funpage i odezwij się do nas!

Tymczasem poznaj naszych Ambasadorów Radości!

Janusz Radek
Przepełniony dobrą energią i zawsze uśmiechnięty wokalista oraz aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek rozszerzał swoją działalność artystyczną na coraz to nowsze muzyczne przestrzenie.

Odtwórz wideo

Dariusz Dudzik
Przesympatyczny aktor, tancerz i podróżnik, a co najważniejsze, najwybitniejszy w Polsce, wrocławski steper! Pełen siły, energii oraz witalności, zarażający pozytywnością wszystkich swoich uczniów (nawet tych po 50-ce), a także wszystkich, których spotyka na swojej drodze. Darek prowadzi swoją szkołę Wrocławska Stepownia -oczywiście zapraszamy do zapisów! To człowiek wielu, wielkich pasji: m.in. jazda konna, szermierka, pływanie, gra na pianinie i gitarze, jak również pantomima. Zobaczcie, co ma do powiedzenia nasz Bohater i dzielcie się tą radością dalej!!!

Odtwórz wideo

Maciej Mikołajczyk
Jeden z najznakomitszych aktorów polskiej sceny filmowej i teatralnej. Jego talent możemy podziwiać np. na planie filmowym „Pierwszej miłości”, „Watahy” oraz na deskach Teatru Gudej. Największym „happy Masterem” w jego życiu jest babcia!

Odtwórz wideo

Sebastian Karpiel-Bułecka
Charyzmatyczny wokalista zespołu Zakopower, pełen góralskiej werwy, pasji i ogromu dobra. Utalentowany piosenkarz i multiinstrumentalista, architekt i kochający mąż wspaniałej Pauliny.

Odtwórz wideo

Piotr Hercog
Niesamowity człowiek i ultrasportowiec. Pełen pokoju i ogromu dobra Mistrz Świata w wielu ogromnych dystansach biegowych sięgających nawet po kilkaset kilometrów. Ponad to uwielbia wspinaczkę górską, jest także odkrywcą jaskini.

Odtwórz wideo

Jacek Antczak
Wrocławski reporter, kulturoznawca, polonista, publicysta dający wiele pozytywnej energii i zapału swoim słuchaczom oraz czytelnikom. Jacek pisał, komponował i wykonywał poetyckie ballady z zespołem Wolny Wybór. Był także w latach 1991-1997 pomysłodawcą, szefem artystycznym i jurorem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej „Łykend”.

Odtwórz wideo

Michał Chorosiński
Wysokiej klasy aktor, zarówno filmowy jak i teatralny, kochający Ojciec Anastazji, Matyldy, Józefa, Piotra i Jana, a także czuły, wzorcowy mąż Dominiki.

Odtwórz wideo

Wojtek Kiełbasa
Przesympatyczny wrocławski muzyk, artysta, kompozytor, a także śpiewak uliczny dający wiele pozytywnej energii i zapału swoim słuchaczom.

Odtwórz wideo

Edyta Herbuś
Wspaniała tancerka, prezenterka telewizyjna oraz aktorka. Trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych i dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych.

Odtwórz wideo

Janek Piasecki
Najlepszy polski dziennikarz sportowy oraz kochający Ojciec, czuły mąż oraz opiekun bardzo żywiołowego psiaka.

Odtwórz wideo

Łukasz Płoszajski
Świetny aktor – zarówno filmowy jak i teatralny, kochający Ojciec Mikołaja i czuły mąż Emilki.

Odtwórz wideo

Marcin Styczeń
Wspaniałym artystą, twórcą pięknych dzieł muzyczno – poetyckich, muzykiem, wokalistą.

Odtwórz wideo