Menu Zamknij

LAETARE! (łac. RADUJCIE SIĘ!)

Celem Fundacji jest niesienie radości wszystkim ludziom, którzy ją utracili w wyniku różnorodnych doświadczeń życiowych. Ponadto także podejmowanie wszelkich inicjatyw wprowadzających radość na świecie.

Poznaj nas, naszą fundację. Zobacz oraz poczytaj o wszystkich inicjatywach i działaniach, które zrealizowaliśmy. Jeśli zechcesz i Ty nieść RADOŚĆ innym – pamiętaj, że w każdej chwili możesz do nas dołączyć. 

Jesteśmy osobami, które jak każdy, mają w swoim życiu wzloty i upadki. Wiemy czym jest ciężka praca, nauka i potrzeba wsparcia. Pomimo różnych sytuacji, które także nas dotykają, staramy się znajdować w codzienności drobne iskry radości i uśmiechu.

Nie oczekujemy wielkich zdarzeń, czy fajerwerków. Dla nas istotne są te najdrobniejsze oraz bezinteresowne gesty, którymi możemy podzielić się z innymi. Tym samym dostarczać uśmiechu i RADOŚCI. To właśnie praca dla ludzi i z ludźmi daje nam satysfakcję, ładuje nasze akumulatory, a także pozwala stawiać sobie kolejne cele i wyzwania. W każdej chwili również Ty możesz się do nas przyłączyć. Wspierać naszą działalność w taki sposób, na ile pozwala Ci czas i możliwości – sam sprawdź! 

Symbolem naszej fundacji jest zielony balonik. Dlaczego? Tak naprawdę nie ma na to wielkich wyjaśnień i analiz psychologicznych. Odpowiedź znajdziesz sam – wystarczy, że w obecności drugiej osoby wypowiesz  słowo “balonik”, od razu dostrzeżesz błysk w oku, a na twarzy uśmiech.

Tak, to właśnie balonik kojarzy nam się z dzieciństwem, brakiem ograniczeń  i radością!