Menu Zamknij

MAIL DO EKSPERTA

Najważniejsze jest zrozumienie. 
Potrzebujemy kogoś, kto nas wysłucha i zrozumie. 
Wtedy będziemy mniej cierpieć.

– Ten Nhat Hanh
Każdy z nas przechodzi w swoim życiu ciężkie chwile. Są one związane z sytuacją materialną, zdrowiem, czy też naszym stanem, zarówno tym emocjonalnym jak i duchowym. Wesprzeć się na kimś, to przede wszystkim znaleźć osobę, która będzie nam towarzyszyć w wychodzeniu z tych trudności, a otrzymanie takiej pomocy pomoże nam przetrwać niejeden trudny dla nas moment, może dać nam ulgę i poczucie spokoju. W odpowiedzi na wiele sygnałów, które trafiają do nas od osób poszukujących pomocy, uruchomiliśmy specjalny formularz kontaktowy do ekspertów z różnych dziedzin, za pomocą którego będziecie mogli uzyskać pomoc i wsparcie, czy też odpowiedź na nurtujący was problem.  
Trzeba tylko sobie uświadomić, że nie musisz radzić sobie z wszystkim sam. Zaakceptuj fakt, że nie jesteś w stanie samodzielnie przezwyciężyć wszystkiego, co Ci się przydarza. Proś o pomoc, kiedy jej potrzebujesz.
 
Poniżej znajdziesz grono życzliwych Ci osób – naszych ekspertów. To profesjonaliści w swoich dziedzinach, gotowi nieść radość i wsparcie, kiedy tego będziesz potrzebował. Wystarczy, że za pomocą formularza kontaktowego odezwiesz się, a nasz ekspert postara Ci się pomóc i udzielić odpowiedzi.
 
Będziemy starali się poszerzać zespół specjalistów z różnych dziedzin życia, tak by każdy z Was mógł znaleźć odpowiedź i receptę na swój własny problem.
Życzymy wiele dobrego i powodzenia w radzeniu sobie z zakrętami codzienności!
Kasia Browarska - PORADNICTWO RODZINNE I WYCHOWAWCZE
Jagoda Glanc - PEDAGOG
Wsparcie duchowe
Marcin Jelinek - LEKARZ
Lidia Jarzyna - PSYCHOTERAPEUTA
Aleksandra Kazimierczak - PEDAGOG, TRENER, WYCHOWCA

WIADOMOŚĆ DO EKSPERTA