BOCIANOWE

Zapraszamy Cię, Przyjacielu, do akcji specjalnej BOCIAN!

Na naszej drodze stanęły rodziny w bardzo trudnej sytuacji materialnej i życiowej, a szczególnie historia jednej z nich chwyciła nas za serce. W domu gołe ściany, skromne łóżko i segment, mama z cukrzycą spodziewająca się na dniach kolejnego dziecka, tato dzielnie pracujący i starający się robić wszystko, aby zapewnić całej rodzinie ciepły kąt i schronienie.
Zorganizowaliśmy więc za pośrednictwem naszego facebook’owego funpage Akcję Bocian, polegającą przede wszystkim na pomocy rzeczowej, czyli zbiórce akcesoriów niezbędnych do przyjęcia dzieciątka na świat. Nasz apel spotkał się ze sporym zainteresowaniem, ponieważ otrzymaliśmy wiele dobrych słów popartych gestami obdarowania. Udało się zebrać pieluchy, kosmetyki, smoczki, ubranka, przewijak, wanienkę, a także wiele zabawek. Jesteśmy dumni z naszych przyjaciół i osób dobrego serca, które nie zostawiły ani nas ani tej przesympatycznej rodziny samych w potrzebie. Ogromnie dziękujemy za te gesty i wyciągniętą dłoń!

Akcji nie uważamy za zakończoną, gdyż jak wiemy, dzieci rosną, a w raz z nimi wzrastają potrzeby na coraz to nowe ubranka, zabawki czy kosmetyki. Poza tym na co dzień otrzymujemy wiele sygnałów od innych rodzin w podobnej potrzebie, dlatego jeśli ktoś z Was, jeszcze dziś zapragnie się przyłączyć do nas i naszej Akcji Bocian, zachęcamy do niesienia pomocy.
Czasami ktoś ma używane, nie zniszczone po swoich pociechach akcesoria, zabawki, ubranka i nie wie, co z nimi zrobić – to DOBRY CZAS, aby podać je dalej i przysłać na adres naszej fundacji:
Fundacja Laetare
ul. Pogodna 24/3/3
57-350 Kudowa-Zdrój

Można także zaangażować się w akcję i wesprzeć finansowo, wpłacając dowolną kwotę na nasze konto: 83 1090 2516 0000 0001 3627 4026, w tytule: „darowizna na cele statutowe”

Pokaż, że twoje serducho życzliwości bije dla innych! Niech dobro, którego udzielisz, wróci do Ciebie po stokroć silniej!