DEPRESJA U TWOJEGO DZIECKA
I TWOJEGO UCZNIA? KURS ON-LINE

Pomagamy w realizacji samorozwoju!
W dniu 2 czerwca wystartował bezpłatny KURS ON-LINE „Depresja u Twojego dziecka i Twojego ucznia?”

Zapisani wcześniej uczestnicy, o czym informowaliśmy na naszym funpage na Facebook’u oraz na stronie www, biorą udział w pięciu spotkaniach online, które zakończą się testem. Wytrwali i sumienni słuchacze otrzymają CERTYFIKAT!

Kurs prowadzi Prezes naszej Fundacji mgr Szymon Wandzel.

Na poszczególnych etapach, w specjalnie przygotowanych panelach szkoleniowych, można dowiedzieć się czym jest choroba depresji, poznać jej historię, przyczyny, a także różnice jakie występują pomiędzy dzieckiem a dorosłym. Uczestnicy usłyszą także jakie są zadania rodzica i nauczyciela, gdy ich dziecko (uczeń) styka się z tą chorobą. Aby sprawdzić samego siebie i poziom swojej wiedzy, udostępnimy narzędzia w postaci zadań. Oprócz tego będzie możliwość poznania zachowań, z którymi depresja lubi się „kumplować”: m.in. anoreksja, samookaleczanie, uciekanie w internet i inne. Ostatni dzień poświęcony jest problemowi samobójstw, jaka jest profilaktyka w przeciwdziałaniu tym zachowaniom oraz jak reagować, gdy uczeń mówi o samobójstwie.

Powodzenia „kursowicze”!

Powodzenia!

„Serdecznie dziękuję za ten kurs wyjątkowy i bardzo budujący. Poruszone były rzeczy trudne, ale przekazane z miłością. I tej miłości życzę nam wszystkim” Małgorzata

„Dziękuję za całe szkolenie. Było bardzo wartościowe i już czekam na kolejne.” Marta

„Dziękuję za kurs – od ponad roku spotykam coraz więcej osób z problemami tego typu, uważam że jest to bardzo aktualna sprawa, a zawsze jest trudno pomóc, dobrze jest wiedzieć jak do tego podchodzić. Bardzo dziękuję za kurs, był super prowadzony!” Anastanzja

„Bardzo dziękuję za kurs. Uświadomił mi wiele o mnie samej (…), aż się popłakałam, a nie robiłam tego od dawna. Powoli do przodu. Jeszcze raz dziękuję. Wczoraj już drukowałam materiały. Będę z moimi podopiecznymi robiła szafę marzeń we wtorek!” A.

„Bardzo dziękuję za kurs, to był wspaniały czas. Fajne były różne materiały, który otrzymywaliśmy po lekcjach. Szczególnie te, które można wykorzystać do pracy z innymi.” Tadeusz